מניעת נפילות אנשים מגובה באתר בנייה

בטיחות בענף בנייה | מניעת נפילות אנשים מגובה 

חברת SafetyNet (סייפטינט) מתמחה בפתרונות בטיחות חדשניים לפרויקטים בתחום הבניייה, מייבאת ומתקינה רשתות פוליאתילן לשימושים שונים – מניעת נפילות של חפצים ובני אדם או למניעת התפוררות מבנים.
הניסיון הרב שצברנו בתחום רשתות הבטיחות בארץ ובעולם ,מאפשרים לנו להציע לכל פרוייקט את אמצעי המיגון המתאים ביותר לפי אילוצי המבנה ואופי העבודה.
אנו מתקינים במבנים ובאתרי בנייה רשתות בטיחות מתוצרת חברת Equipesca הברזילאית ומתוצרת חברת LEON DE ORO הספרדית, המייצרות רשתות בטיחות מקצועיות בעלות תקן אירופאי EN-632-1 וידועות באיכותן ואמינותן הגבוהה כבר יותר מ-50 שנה.
חברת סייפטינט בעלת רשיון בלעדי לשיווק ולהתקנת רשתות בטיחות המיוצרות ע"י שתי החברות הנ"ל.
עובדי SafetyNet בעלי הסמכות בינלאומיות בתחומי הבטיחות, וכל אחד מצוותי החברה מפוקח על ידי מנהל מקצועי בכיר בגלישת מעטפת – כמתחייב על פי חוק. כלל הפרוייקטים מלווים עם אחריות של כ-5 שנים. 

רשתות בטיחות לאתרי בנייה: פתרון יעיל ומקצועי להגנה על חיי אדם
עבודות בניין עלולות להיות מסוכנות ביותר הן לעובדים והן לעוברי אורח באזור אתר הבנייה, וכל טעות עלולה להסתיים באסון – יותר מחצי מתאונות העבודה בישראל הן תאונות נפילה מגובה המסתיימות במוות. לכן, בכל פרויקט מסוג זה יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים ולעמוד בתקנים מחמירים.
אנו מספקים לאתרי הבנייה אמצעי בטיחות נוסף וחשוב, שיכול למנוע פגיעות בנפש וברכוש ועמיד לטווח ארוך – רשתות בטיחות מפוליאתילן בדחיסות גבוהה שניתן להתקין בדרכים שונות, לפי אילוצי אתר הבנייה ואופי העבודה.
• רשת בטיחות אנכית – רשת בטיחות המותקנת אנכית יוצרת מחסום אנכי להגנה מפני נפילות אדם או חפצים מגובה. הרשתות ניתנות להתקנה במספר אופנים על מנת להתאים אמצעי הבטיחות באופן מוחלט ,על מנת להגן על העובדים ועל השוהים בתוך אתר הבנייה ובסביבתו. התקנת הרשת אינה משבשת את שגרת הבנייה בפרויקט ומאפשרת המשך ביצוע עבודות בפרויקט על חזיתות המבנה באמצעות פיגום תלוי, מעליות וכדומה.
• רשת בטיחות אופקית – רשת בטיחות המותקנת על קונסטרוקציית עמודי מתכת או קורות קונזוליים, הרשתות הפרוסות אופקית לבלימת נפילות עובדים העובדים בגובה מפני טעויות אנוש, העשויות להסתיים בפציעה או מוות. תפקידם לבלום את נפילתו ולמנוע נזק גופני. שיטה זו ישימה במקומות בהם לא ניתן להתקין רשת בטיחות אנכית למניעת נפילות.

התקנה ושימוש ברשתות בטיחות:
אופן התקנת הרשתות משתנה בהתאם לתנאי אתר העבודה ועפ"י הצרכים שעבורם מאופיינת הרשת. ההרכבה והפירוק של מכלל הרשת ומערך התמיכות והשלד הנושא אותה ייעשו בידי איש מקצוע מטעם חברת SafetyNet אשר מוסמך לנושא. כלל הפרויקטים המבוצעים על ידנו, בעל תכנון מהנדס קונסטרוקציות מוסמך ובהנחייתו.

התכנון יכלול חישוב עומסים על הרשת, תכנון המכלול יבטיח שהרשת מסוגלת לשאת את משקלו העצמי של העצם, תוך התחשבות בגובה נפילת האדם, בעומסים דינמיים וכו. מידת ההבלטה של רשתות סביב קווים חיצוניים של בניין שמהם יש סכנת נפילה החוצה, יובלטו אופקית מקווי הבניין כלפי חוץ, ההבלטה תחושב עפ"י התקן ואינה משבשת את שגרת העבודה באתר.

רשת הבטיחות מאפשרת בלימה מוחלטת של אנשים ועצמים מנפילה חופשית, מבלי לגרום להתנפצות או לניתור מחוץ לאזור המוגן. ישנם מגוון רשתות בעלי צפיפות ועמידות שונה עם יכולת נשיאה של 2000 ק"ג למ"ר ויותר- ניתן להתאים את הרשת לצורת מפתח, מלבן, עגול, משולש וכד'. כיסוי קשיח של לוחות OSB, MDF פח וגד' אינם נותנים מענה בטיחותי לנפילת עצמים מגובה. לוחות קשיחים אינם סופגים את האנרגיה הקינטית הנוצרת כתוצאה מנפילה של עצמים.

רשתות בטיחות מבית SafetyNet (סייפטינט) , נותנות מענה בטוח ויעיל למניעת סיכוני נפילות מגובה בתחומי העבודה וחיי היום יום. הרשתות נכללות כמוצר הבטיחות היעיל ביותר הקיים בעולם להגנה על חיי אדם. יש לבחור בקפידה את הרשתות המתאימות לייעודן מבחינת חוזק ועמידות ולהרכיב אותן עפ"י תקנים רלוונטיים ולהקפיד על שלמותן ועל תחזוקה נכונה.
אנו רואים חשיבות גדולה במתן שירות אישי, אמין ויעיל, ומעמידים לרשות כל לקוח את הידע והניסיון שרכשנו במהלך השנים. אנו מבטיחים לך עבודה איכותית, ברמה גבוהה ובסטנדרטים מחמירים, תוך עמידה בלוח הזמנים הנדרש.

בכל פרוייקט בענף הבנייה , אל תתפשר על בטיחות העובדים שלך.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

הצהרת נגישות

האתר משמש למסחר ומכירת  פתרונות להגנה מפני נפילות מגובה אנחנו, חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בעמ, בשאיפה כי כל אדם זכאי לגלוש באתר ולהפיק ממנו

קרא עוד »

תנאי השימוש

תנאי השימוש מבוא 1.1.      ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המנוהל על ידי חברת מדיה דום אשר כתובתו SAFETYNET1.COM(להלן בהתאמה: ״האתר״ ו –  ״החברה״). 1.2.      מהות האתר

קרא עוד »

רשתות צל מרחפות

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש

קרא עוד »

ממברנה

הממברנות משמשות כיום למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה (שטחים אסימטריים) וכל זאת ביחידה אחת. במצב זה ניתן להתאים את ההצללה

קרא עוד »