פגודות

פגודה היא מבנה קבוע בלתי פריק העומד בכל עונות השנה ומיועד להצללת שטחים מוגדרים כגון: גני ילדים, מגרשים/ מתקני משחק לילדים, מוסדות חינוך, ארגזי חול. שיטת הצללה זו מהווה פתרון ארוך טווח ולא יקר. מידות ההצללה המרביות הן במפתחים של 4×4 עד 11×11 מטר ללא עמודים מרכזיים. השימוש באריג (רשת) אוסטרלי המשווק על ידנו (ראה מפרט האריג).

הצורך בשטחים ציבוריים מוצלים בארץ שטופת שמש הוא ברור, וכל תכנון שטח ציבורי, בעיקר במוסדות חינוך וגני שעשועים, חייב להיעשות תוך מתן תשומת לב לאזורים המוצלים. גם בגנים קיימים שבהם כבר מותקנים מתקני משחקים ניתן להתקין הצללה ולהפוך את שטח הגן לנעים יותר.

פגודה היא פתרון מצוין לשטח הצללה גדול של עד 200 מטרים רבועים ליחידה אחת. היא מורכבת באמצעות מספר עמודים תומכים ומאפשרת הצללה של כמעט 100% נגד קרינת שמש. פתרון זה משמש שטחים גדולים כגון בריכות, גני שעשועים, גני אירועים וכו', הצינורות מושחלים ליריעה בהיקף המבוקש וכך נוצר מראה נקי ודקורטיבי.

הצללות אלה בנויות על עמודים גבוהים המקובעים באדמה. מדובר במבנה קבוע בלתי פריק, המתאים לכל עונות השנה ומיועד הצללת שטחים גדולים. זהו בפתרון יעיל ארוך טווח שנשמר לאורך שנים, במידה והוא מותקן כראוי.

מבנה החומר: חוטי פוליאתילן בצפיפות גבוהה ומיוצבים כנגד קרני UV, ארוגים וסרוגים בצורה מיוחדת המונעת פרימה, קריעה, רקבון או עובש.

מרכיב החוט- Yarn UV stabilizied HDPE

מבנה החוט- Construction Mono filament & tape

דוגמת אריגה מיוחדת- Pattern Lock-stitch knitted

תפירה בעזרת חוטים בעלי חוזק HDPE המכילים חומרים עמידים בפני קרינתU.V.

טווח טמפרטורות   (-30c) עד ( 80c+)

חוזק קריעה שתי 203, ערב 268

לחץ בקיעה 3.7 קילו ניוטון למ"ר(לפי תקן אוסטרלי AS2001.2.4)

הצללה 91-98%

סינון קרינה 95% מסנני UVA ו-UVB

משקל 320-340 גר' למ"ר

עובי האריג כ-1.5 מ"מ

  • מכיל חומרים מעכבי בעירה עפ"י תקן 5093 ואישור מכון התקנים מס': 811207448 תקן אמריקאי  701-99 NFPA.
  • ניתנת אחריות ל- 5 שנים כנגד התפוררות, למעט נזקי טבע ונזק מכאני.
  •  הרשת מאושרת ע"י משרד החינוך, משרד הבריאות ומכבי אש להתקנה בסביבה של ילדים ומבוגרים.

כל פרויקט מלווה על ידי מהנדס קונסטרוקציה החומרים עברו בדיקות של מכון התקנים בנוסף אנו מציעים עד 5 שנות אחריות על טיב העבודה ואיכות החומרים. כל החומרים שאנו שעובדים איתם זה תוצרת הארץ כחול לבן.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

הצהרת נגישות

האתר משמש למסחר ומכירת  פתרונות להגנה מפני נפילות מגובה אנחנו, חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בעמ, בשאיפה כי כל אדם זכאי לגלוש באתר ולהפיק ממנו

קרא עוד »

תנאי השימוש

תנאי השימוש מבוא 1.1.      ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המנוהל על ידי חברת מדיה דום אשר כתובתו SAFETYNET1.COM(להלן בהתאמה: ״האתר״ ו –  ״החברה״). 1.2.      מהות האתר

קרא עוד »

רשתות צל מרחפות

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש

קרא עוד »

ממברנה

הממברנות משמשות כיום למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה (שטחים אסימטריים) וכל זאת ביחידה אחת. במצב זה ניתן להתאים את ההצללה

קרא עוד »