אודות סייפטינט

חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בע"מ ,הוקמה על ידי מר עזריאל גנדלסמן,מתמחה ביבוא והתקנת רשתות בטיחות מאז שנת 2001, והיא נציגתה הבלעדית בישראל של Equipesca ברזיל, המתמחה כבר יותר מ-50 שנה בייצור רשתות בטיחות מהמתקדמות בעולם.
הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים,בתחום רשתות בטיחות בארץ ובעולם, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו את אמצעי המיגון המובילים והמתקדמים בעולם המאפשר יצירת בית בטוח עבור ילדיהם.
החברה מחזיקה במותגים המובילים SafetyNet בתחום הבטיחות וSportNet בתחום הספורט.

חברת SafetyNet מובילה בתחום רשתות הבטיחות בישראל, מספקת מגוון רשתות בטיחות באיכות גבוהה במיוחד – בהן גם רשתות למניעת נפילת ילדים, המיועדות לבתים פרטיים, ורשתות בטיחות למניעת טביעה בבריכה.

בדירות ובבתים פרטיים קיימת סכנה של נפילת ילדים מחלונות או מרפסות, בחדרי מדרגות או בבריכות שחייה – כאשר מרבית התאונות בהן מעורבים ילדים מתרחשות בדרך כלל בבית ובחצר, חלקן כתוצאה מטביעה או נפילה מגובה.
תאונות אלו עלולות להתרחש בתוך שבריר שנייה, ברגע אחד של חוסר תשומת לב, ולהסתיים בפציעות קשות ואפילו במוות.

רשתות בטיחות הן הפיתרון היעודי למניעת נפילת ילדים מגובה:
• חוזק ועמידות המאפשרים נשיאת משקל של עד 500 ק"ג למ"ר.
• אסתטיות וניתנות להתקנה בכל גודל או צורה במרפסות, חלונות וחדרי מדרגות.
• אינן דורשות תחזוקה שוטפת.
• עמידות גבוהה בפני שמש ותנאי מזג אוויר קשים, לאורך זמן.
• ניתנות לחיתוך במקרי חירום.

בניגוד למקרים בהם ילדים נלכדים בין סורגים המותקנים על חלונות בתים – על רשתות הבטיחות הגמישות של SafetyNet לא ניתן לטפס. רשתות הבטיחות שלנו נחשבות לחזקות ביותר, ועשויות פוליאתילןHDPE בצפיפות גבוהה. כאשר הן מותקנות בצורה נכונה – הרשתות בולמות כל נפילה ומצילות חיי אדם. התקנת הרשת אינה משנה את חזית המבנה או את המראה החיצוני שלו.

מקצועיות, איכות ואחריות – לשמירה על חיי אדם
כל התקנת רשת בטיחות של SafetyNet מתבצעת על ידי עובדים מקצועיים, תוך הקפדה מקסימלית על כללי הבטיחות, רמת ביצוע גבוהה ועמידה בזמנים. כל עובדי ההתקנה שלנו הינם בעלי הסמכה לעבודה בגובה והכשרה להתקנת רשתות בטיחות. הרשתות שלנו עברו בדיקות חוזק במכון התקנים הישראלי, ואנו מספקים אחריות על רשת הבטיחות ועל טיב העבודה לתקופה של עד חמש שנים מיום ההתקנה.
את רשתות הבטיחות של SafetyNet ,ניתנות להעברה מבית לבית או להסרה מוחלטת על פי הצורך-למשל כאשר הילדים גדלים.

רשת הבטיחות של SafetyNet היא פיתרון יעיל, איכותי ואסתטי למניעת נפילת ילדים מגובה.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

בטיחות חתולים

בטיחות חתולים | SafetyNet כאוהבי בעלי חיים וחתולים בפרט, אנו מכירים את העובדה שחתולים ביתיים הגרים בבתים רבי קומות, בחיפושיהם אחר מעופפים הנמצאים מחוץ לדירה

קרא עוד »

בטיחות לחלון ילדים

בטיחות בחלונות | רשת בטיחות למניעת נפילת ילדים | SafetyNet חלונות בדירות בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים אשר נבנים בגובה, עלולות לעורר את סקרנותם של

קרא עוד »