בטיחות לחלון ילדים

בטיחות בחלונות | רשת בטיחות למניעת נפילת ילדים | SafetyNet

חלונות בדירות בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים אשר נבנים בגובה, עלולות לעורר את סקרנותם של ילדים כאשר מעוניינים להתבונן על המתרחש בחצר הבניין הנמצא בתחתית המבנה. כאשר החלון חשוף, ללא אמצעי בטיחות קיימת סכנה ממשית לנפילה מגובה, העלולה לגרום לפציעות ואף למוות.

במגזר הפרטי, מלבד רשתות בטיחות המותקנות במרפסות ,בחדרי מדרגות ובבריכות פרטיות, אנו מתקינים רשתות בטיחות בחלונות בבתים פרטיים ובדירות בבניינים רבי קומות.
חברת SafetyNet  מייבאת ומתקינה רשתות בטיחות המותקנות בחלונות על מנת לבלום באופן מוחלט נפילות מגובה. ההתקנה הינה אנכית הצמודה לחלון וכך מאפשרת חסימת הגישה אל מעבר לחלון. ההתקנות מבוצעות בכל סוג וגודל חלון (גם בחלונות ממ"ד) בהתאם לתקן אירופאי. רשתות בטיחות בעלות חוזק של עד 500 ק"ג למ"ר. הרשתות ניתנות להסרה לאחר שהילדים גדלים ואין בהן צורך. הרשתות ניתנות לחיתוך על מנת לאפשר פתח מילוט במקרה חירום.

בניגוד למקרים בהם ילדים נלכדים בין סורגים המותקנים על חלונות בתים – על רשתות הבטיחות הגמישות של SafetyNet לא ניתן לטפס. רשתות הבטיחות שלנו נחשבות לחזקות ביותר, ועשויות פוליאתילן HDPE  בצפיפות גבוהה המאפשר להן לשאת עד 500 ק"ג למ"ר. כאשר הן מותקנות בצורה אנכית לחלון– הרשתות בולמות כל נפילה מגובה ומצילות חיי אדם. התקנת הרשת אינה משנה את חזית המבנה או את המראה החיצוני שלו.

חברת SafetyNet  מקנה אחריות 5 שנים עבור ההתקנה וטיב הרשת.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים ומענה על כל השאלות. 

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

בטיחות חתולים

בטיחות חתולים | SafetyNet כאוהבי בעלי חיים וחתולים בפרט, אנו מכירים את העובדה שחתולים ביתיים הגרים בבתים רבי קומות, בחיפושיהם אחר מעופפים הנמצאים מחוץ לדירה

קרא עוד »

בטיחות לחלון ילדים

בטיחות בחלונות | רשת בטיחות למניעת נפילת ילדים | SafetyNet חלונות בדירות בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים אשר נבנים בגובה, עלולות לעורר את סקרנותם של

קרא עוד »