בטיחות בבניה

רשתות בטיחות לאתרי בנייה

חברת SafetyNet (סייפטינט) מתמחה בפתרונות בטיחות חדשניים לפרויקטים בתחום הבניין, מייבאת ומתקינה רשתות פוליאתילן (HDPE) ו/או רשתות פוליפרופילן (HDPP) בדחיסות גבוהה, לשימושים שונים –מניעת נפילות של חפצים ובני אדם או התפוררות מבנים. אנו מתקינים במבנים ובאתרי בנייה רשתות בטיחות מתוצרת חברת Equipesca הברזילאית ומתוצרת חברת LEON DE ORO הספרדית, המייצרות רשתות בטיחות מקצועיות בעלות תקן אירופאי EN-1263-1 וידועות באיכותן ואמינותן הגבוהה כבר יותר מ-50 שנה. חברת סייפטינט בעלת רשיון בלעדי לשיווק ולהתקנה רשתות בטיחות מתוצרת שתי החברות הנ"ל.
עובדי SafetyNet עברו הסמכות בינלאומיות בתחומי הבטיחות, וכל אחד מצוותי החברה מפוקח על ידי מנהל מקצועי בכיר בגלישת מעטפת – כמתחייב על פי חוק. כלל הפרוייקטים מלווים עם אחריות של כ-5 שנים. 

רשתות בטיחות לאתרי בנייה: פיתרון יעיל ומקצועי להגנה על חיי אדם
עבודות בניין עלולות להיות מסוכנות ביותר הן לעובדים והן לעוברי אורח באזור אתר הבנייה, וכל טעות עלולה להסתיים באסון – יותר מחצי מתאונות העבודה בישראל הן תאונות נפילה מגובה המסתיימות במוות. לכן, בכל פרויקט מסוג זה יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים ולעמוד בתקנים מחמירים. אנו מספקים לאתרי הבנייה אמצעי בטיחות נוסף וחשוב, שיכול למנוע פגיעות בנפש וברכוש ועמיד לטווח ארוך – רשתות בטיחות מפוליאתילן בדחיסות גבוהה שניתן להתקין בדרכים שונות, לפי אילוצי אתר הבנייה ואופי העבודה:
• רשת בטיחות אנכית – רשת בטיחות המותקנת אנכית בצמוד למבנה למניעת נפילות אדם, חפצים או מכשירים שונים באתר הבנייה, ורשת בטיחות אנכית נוספת המתוקנת במרחק של בין 2 ל-6 מטרים מהמבנה, במטרה למנוע נפילות או זריקות חפצים מעבר לרשת. הרחקת הרשת מהמבנה מאפשרת עבודה על חזיתות המבנה באמצעות פיגום תלוי, מעליות וכדומה.
• רשת בטיחות אופקית – רשת בטיחות המותקנת על קונסטרוקציית עמודי מתכת או קורות קונזוליים, במטרה לבלום נפילת אדם או חפצים מגובה. שיטה זו ישימה במקומות בהם לא ניתן להתקין רשת בטיחות אנכית למניעת נפילות.

בלימה חכמה ואפקטיבית לסביבת בנייה מוגנת
כאשר מסתמכים על משטח קשיח לבלימת נפילות באתר בנייה, ההגנה שמתקבלת אינה מקסימלית. זאת, משום שכאשר חפץ נופל – נוצרת אנרגיה קינטית הגורמת לחפץ לחדור את הלוח, ליצור בו חור ולהמשיך ליפול, או לניפוץ החפץ ונפילת הרסיסים (במקרה של חפצים כבדים ושבירים, כגון בלוק בטון). רשת ביטחון, לעומת זאת, סופגת את האנרגיה הקינטית הזו, שוקעת ובולמת את נפילת החפץ או חלקיו מבלי לנתר אל מחוץ לגבולות הרשת.

איכות, מקצועיות, אחריות
צוות מתקיני רשתות הבטיחות בחברת SafetyNet (סייפטינט) מורכב מעובדים מנוסים ובעלי כל האישורים הנדרשים לעבודה בגובה וההסמכות הבינלאומיות לכך, כאשר כל צוות מפוקח על ידי מנהל מקצועי בכיר בגלישת מעטפת. אנו עובדים אך ורק עם רשתות מתקדמות שעברו בדיקות חוזק במכון התקנים הישראלי, המצטיינות בעמידות לטווח ארוך ונבנות בהתאם למשקל הדרוש לנשיאה – החל מ-500 ק"ג ועד 2.4 טון (בהתאם לסוג הפרויקט ורשת הבטיחות המבוקשת).
בנוסף לרשת בטיחות, באפשרותנו להתקין רשת נוספת וצפופה יותר, המיועדת ללכידת חפצים וחומרים קטנים כמו מיץ בטון, חצץ, מסמרים ועוד. 

אנו רואים חשיבות גדולה במתן שירות אישי, אמין ויעיל, ומעמידים לרשות כל לקוח את הידע והניסיון שרכשנו במהלך השנים. אנו מבטיחים לך עבודה איכותית, ברמה גבוהה ובסטנדרטים מחמירים, תוך עמידה בלוח הזמנים הנדרש.

בכל פרויקט בתחום הבניין – אל תתפשר על בטיחות העובדים שלך. צור איתנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה, לייעץ ולהציג בפניך רשתות בטיחות אידיאליות לאתרי בנייה, המצילות חיי אדם. 

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

הצהרת נגישות

האתר משמש למסחר ומכירת  פתרונות להגנה מפני נפילות מגובה אנחנו, חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בעמ, בשאיפה כי כל אדם זכאי לגלוש באתר ולהפיק ממנו

קרא עוד »

תנאי השימוש

תנאי השימוש מבוא 1.1.      ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המנוהל על ידי חברת מדיה דום אשר כתובתו SAFETYNET1.COM(להלן בהתאמה: ״האתר״ ו –  ״החברה״). 1.2.      מהות האתר

קרא עוד »

רשתות צל מרחפות

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש

קרא עוד »

ממברנה

הממברנות משמשות כיום למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה (שטחים אסימטריים) וכל זאת ביחידה אחת. במצב זה ניתן להתאים את ההצללה

קרא עוד »