סורגים לילדים

כל מי שהוא הורה לילד או לילדים יודע היטב – ילדים זה שמחה אבל כניסתם לעולמינו יוצרים אתגרים רבים. בגילאים הצעירים, עוד לפני שהם כבר יודעים לדבר כהלכה אפשר למצוא ילדים ופעוטות מתרוצצים בכל רחבי הבית ולא פעם – גם מטפסים על חפצים ומתקרבים קרבה מסוכנת לחלון ולמרפסות. על מנת לשמור על שלום הילדים ועל ביטחונם חשוב מאוד להתקין אמצעי בטיחות בחלון (סורגים לילדים, רשת בטיחות בחלונות ובמרפסות וכו). כאשר בוחרים את אמצעי הבטיחות כהלכה , מקבלים פתרון מיטבי – גם בטוח וגם אסתטי.

בשורות הבאות נבין מדוע התקנת רשת בטיחות בעלת יתרון מובהק על פני סורגים למניעת נפילות ילדים מגובה הן מחלונות והן ממרפסות.

תחילה נדון על סורגי בטיחות,
סורגי בטיחות נפוץ כיום בארץ כפתרון בטיחותי למניעת נפילות ילדים מגובה בחלונות.
כאשר מתחילים להתעניין בנושא סורגי בטיחות, חשוב להבין כי סורגים יעודם הינו למניעת פריצות ולא כאמצעי בטיחות. רבים טועים לחשוב שאמצעי יעודו הוא למניעת נפילות ילדים מגובה וזה לא כך. בברזיל סורגים הוצאו מחוק וכעת אינם מותקנים כלל ברחבי מדינה עקב מחדל בטיחות שהתרחש בשנות ה 70 שאנשים נחנקו למוות עקב סורגים שהותקנו בחלונות ביתם, עקב הקושי של כבאים לחדור לתוך הדירות ולחלץ את המתגוררים.
מלבד זאת סורגים משנים את חזות המבנה ובולטים בחזות הבניין והדירה ואף לעיתים מקנים תחושת "כלא", חוסמים נוף ורוח.

רשת בטיחות אמצעי בטיחות לא רק לחדרי ילדים
רשת בטיחות הינה אמצעי בטיחות חדיש, אסתטי ובטיחותי למניעת נפילות ילדים מגובה בחלונות ובמרפסות.
רשת בטיחות הומצאה, עקב דרישת השוק להגנה מפני נפילות מגובה שתהיה גם אסתטית ובטיחותית במקרים של שריפה ומקרי חירום. מפרט הטכני של רשת זו הינה בעל הגנה מפני קרני UV  וחמצון, הינה גמישה ואינה חוסמת אור ורוח. כמו כן במקרי חירום ניתן להסירה הן מבחוץ והן מתוך הדירה. רשת בטיחות הינה אסתטית וכמעט אינה נראית בהשוואה לאמצעי בטיחות אחרים כגון סורגים. ניתן להתקין רשת בטיחות גם במרפסות שמש למניעת נפילות מגובה.
אין ספק שחשוב להתקין אמצעי בטיחות למניעת נפילות ילדים מגובה הן בחלונות והן במרפסות הדירה, אך חשוב לבחור אמצעי בטיחות (רשת בטיחות, סורגי בטיחות וכו)  שיתן לכן מענה בטיחותי ואסתטי בעל עמידות לטווח ארוך.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

בטיחות חתולים

בטיחות חתולים | SafetyNet כאוהבי בעלי חיים וחתולים בפרט, אנו מכירים את העובדה שחתולים ביתיים הגרים בבתים רבי קומות, בחיפושיהם אחר מעופפים הנמצאים מחוץ לדירה

קרא עוד »

בטיחות לחלון ילדים

בטיחות בחלונות | רשת בטיחות למניעת נפילת ילדים | SafetyNet חלונות בדירות בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים אשר נבנים בגובה, עלולות לעורר את סקרנותם של

קרא עוד »