עלויות ומחירים של סורגים לחלונות ורשתות בטיחות לחלונות ומרפסות

הזמנה של התקנת אמצעי בטיחות לבית היא דבר חשוב ופעמים רבות גם מתבקש. הם משמשים בין היתר להקנות הרגשה של בטיחות לבני הבית, בין שהם שוהים בו ובין שהם שוהים מחוצה לו. בשוק המקומי ישנם דגמים שונים של סורגים, שנועדו להתאים לבתים שונים, לפתחים שונים, ללקוחות בעלי העדפות עיצוביות שונות.
בהקשר זה, ראוי לדעת שאנשים רבים מחפשים באינטרנט מידע על סוגים ודגמים שונים וכן לגבי מחירים. כך, רווח מאוד הביטוי "סורגים לבית מחיר" "רשתות בטיחות לבית" בכל מנועי החיפוש המובילים. בסקירה שלהן נבין יותר כיצד נקבעים המחירים של דגמי סורגים שונים ומדוע קיים טווח מחירים רחב כל כך.

מטרות שונות, עלויות שונות
הבחינה של נושא "סורגים לבית מחירים" "רשת בטיחות מחיר"  חייבת להתחיל בהבחנה בין פתרונות לצרכים שונים. הבדלי מחיר מתחילים בשאלה האם הסורג נועד לשמש להגנה מפני פריצה או שמא הוא נועד למנוע נפילה מתוך הבית החוצה (של ילד או פעוט וכן של מבוגר שרוכן החוצה מהחלון, למשל).
כאשר זקוקים אך ורק לפתרון למניעת נפילות, ניתן לבחור דגמים פחות קשיחים. עם זאת, כאשר רוצים לתפוס שני ציפורים במכה אחת ולמצוא פתרון גם עבור ילדים וגם מענה מפני כניסה של גנבים או פורצים, יש צורך בפתרונות חזקים ועמידים יותר שלרוב יעלו בהתאם.

על עיצוב ודקורציה
מלבד ההשפעה של ייעוד הסורג ורשת בטיחות על מחירו, יש השפעה גם לאופן הייצור, חומרי הגלם וכמובן גם לאופן העיצוב. לצד סורגים סטנדרטיים, עם עיצובים פשוטים ובלתי מתוחכמים, ניתן למצוא כיום גם דגמים שונים לחלוטין.
כאשר מעוניינים בדגמים שישתלבו היטב עם אופי הבית ועם אווירה מסוימת, כזאת או אחרת, ניתן בהחלט למצוא סורגים דקורטיביים, יפים ואפילו יפים מאוד. מטבע הדברים, חלק מהדגמים הדקורטיביים יהיו יקרים יותר מהדגמים הפשוטים, אולם גם כאן ניתן למצוא פתרונות ביניים. יש בנמצא דגמים שהם גם יפים מאוד וגם במחירים סבירים.
נדגיש, שלצד הקפדה על העיצוב חשוב לוודא שלא רוכשים דגם שאינו על פי תקנים מחמירים או כזה שעשוי לגרום לראש של ילד להיתפס בין הרווחים (כמובן, במידה וזהו בית עם ילדים).

פתרונות לפי מידה
נקודה נוספת ראויה לציון היא שישנם סורגים או רשת בטיחות שמיוצרים על פי סטנדרט אולם יש אפשרות גם להזמין פתרונות לפי מידה, שמיוצרים במיוחד. כאשר רוכשים סוגרים שמיוצרים במיוחד, על פי מפרט אישי ועל פי דרישות ספציפיות, העלות תהיה גבוהה יותר. עם זאת, כאשר פונים ליצרן ומשווק אמין, העלות תהיה הוגנת והמחיר – סביר.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

בטיחות חתולים

בטיחות חתולים | SafetyNet כאוהבי בעלי חיים וחתולים בפרט, אנו מכירים את העובדה שחתולים ביתיים הגרים בבתים רבי קומות, בחיפושיהם אחר מעופפים הנמצאים מחוץ לדירה

קרא עוד »

בטיחות לחלון ילדים

בטיחות בחלונות | רשת בטיחות למניעת נפילת ילדים | SafetyNet חלונות בדירות בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים אשר נבנים בגובה, עלולות לעורר את סקרנותם של

קרא עוד »