ממברנה

הממברנות משמשות כיום למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה (שטחים אסימטריים) וכל זאת ביחידה אחת. במצב זה ניתן להתאים את ההצללה לתנאי השטח. מתאים להתקנה קבועה ללא צורך בפירוקים בחורף.

במדינה חמה כמו שלנו פתרונות הצללה הם מצרך חשוב, בעיקר כאשר מדובר בשטחים פתוחים כגון גני משחקים. קיימות מספר שיטות המספקות מענה לבעיית השמש הישירה וביניהן הצללות אשר מכסות שטחים גדולים. כך למשל, הממברנות הן פתרון הצללה ייחודי אשר מתאים למצבים בהם יש להצליל שטחים גדולים או אסימטריים כגון, גני ילדים, בתי מלון, מגרשי משחקים, בתי ספר ועוד.

באמצעות הממברנות ניתן להתאים את ההצללה בצורה מדויקת לתנאי השטח המשתנים, לכיווני השמש ולאילוצים של גובה.אריג איכותי במיוחד, הממברנה נהנית מאריג מדגם משופר המספק איכויות הגנה, הצללה ועמידות לאש ומאפשר מתיחה והתארכות מבוקרות.

לפתרון הצללה באמצעות ממברנות יש מספר יתרונות – מעבר לכיסוי השטח הנרחב, פתרון זה מתאים להתקנה קבועה ללא צורך בפירוק בחורף. היות וההתקנה היא קבועה,אנחנו בחברת סייפטינט שמים דגש על התקנה אסתטית ומוודאים שכל פרויקט שלנו מלווה על ידי מהנדס קונסטרוקציה. הממברנות מגיעות עם אריג איכותי במיוחד, אנו שמים דגש על שימוש בחומרים בעלי מעכבי בעירה והגנה אולטרה-סגולה.

בשנים האחרונות תחום פתרונות הצללה מתפתח ומתחדש ואנו בחברת ספייטינט מקפידים להתעדכן בצורה שוטפת בפיתוחים האחרונים בתחום, אנחנו מאמינים שהדיוק והשיפור הבלתי פוסק הם שמאפשרים לנו להתאים את ההצללות שלנו בדיוק לתנאי השטח.

כל אמצעי הבטיחות שלנו עומדים בתקנים הנדרשים, מיוצרים ומותקנים במיומנות תוך הקפדה על איכות גבוהה במיוחד, שירות אדיב ועמידה בלוחות הזמנים. הביטחון שלנו באיכות המוצרים ובעבודת הצוות המקצועי של המתקינים, מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו אחריות מקיפה של עד 5 שנים – על המוצר ועל עבודת ההתקנה.

בין לקוחותינו נמנים מאות גופים מסחריים ופרטיים, ממשלתיים וציבוריים כמו צה"ל, משרד הביטחון, רשות שדות התעופה, חברת החשמל, בזק, רכבת ישראל, בתי חולים, רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, ועדי בתים ברחבי הארץ ורבים אחרים.

בנוסף, החברה מחזיקה במותגים המובילים SafetyNet (סייפטינט) בתחום הבטיחות וSportNet (ספורטנט) בתחום הספורט.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

הצהרת נגישות

האתר משמש למסחר ומכירת  פתרונות להגנה מפני נפילות מגובה אנחנו, חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בעמ, בשאיפה כי כל אדם זכאי לגלוש באתר ולהפיק ממנו

קרא עוד »

תנאי השימוש

תנאי השימוש מבוא 1.1.      ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המנוהל על ידי חברת מדיה דום אשר כתובתו SAFETYNET1.COM(להלן בהתאמה: ״האתר״ ו –  ״החברה״). 1.2.      מהות האתר

קרא עוד »

רשתות צל מרחפות

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש

קרא עוד »

פגודות

פגודה היא מבנה קבוע בלתי פריק העומד בכל עונות השנה ומיועד להצללת שטחים מוגדרים כגון: גני ילדים, מגרשים/ מתקני משחק לילדים, מוסדות חינוך, ארגזי חול.

קרא עוד »