רשתות צל מרחפות

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש והעליה ברמת החיים.

היום לא ניתן כמעט להינות במקום כלשהו בצהריים בקיץ ללא הצללה והאווירה הנעימה והמאווררת שיוצרת הרשת.

חשיבות הרשת מתגברת במיוחד כאשר מדובר בילדים שהרגישות שלהם לשמש חזקה במיוחד. מקום נוסף בו אנו חשופים במיוחד לקרני השמש ונדרשים להקפיד על ההגנה מפני קרניים אלו הן בריכות שחייה. ולכן יותר ויותר בריכות פורשות רשתות הצללה מעל כל הבריכה או על חלקים ממנה.

בחברתינו אנו מציעים רשתות מרחפות רשתות אלו הן רשתות מיוחדות עם תמיכה חיצונית בהיקף וללא עמודים באמצע מה שנותן שטח גדול יותר והשימוש בשטח הופך נוח יותר. סגנון ההצללה הייחודי הזה מאפשר הצללת שטחים גדולים וגבוהים מאוד, ללא צורך בעמודים מרכזיים.

האריגים מהם אנו מרכיבים את ההצללה הם אריגים גמישים וחזקים במיוחד. האריגים נארגים בצפיפות גבוהה וכוללים גם מסנני UV. אנו מפיצים הצללות אשר יוצרו בטכנולוגיות חדשניות, עמידות בפני תנאי מזג האוויר המשתנים ומחזיקות שנים.

יתרונות ההצללה מסוג זה:

• משטחים גדולים מוצללים ופתוחים ללא עמודים במרכז הרחבה והפרעות שטח (מפתחים גדולים).

• יכולת להצליל מגרשי ספורט ובריכות שחיה, מגרשי מיני פיץ', מגרשי כדורסל, וכו'.

• תכנון אדריכלי מעוצב.

• משתלב יפה עם הסביבה.

• אין צורך לפרק בחורף (עומד כל השנה).

לחברתינו ניסיון עשיר ומגוון גם ברשתות צל סטנדרטיות וגם ברשתות צל מיוחדות מאוד על פי דרישות האדריכל, או הדרישות הספציפיות של הלקוח, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים, גדלים מדויקים ועיצוביים כראות עיני הלקוח.

האריג מכיל חומרים מעכבי בעירה עפ"י תקן 5093 ואישור מכון התקנים מס': 811207448 תקן אמריקאי  701-99 NFPA. ניתנת אחריות ל- 5 שנות אחריות על טיב העבודה ואיכות החומרים.

הרשת מאושרת ע"י משרד החינוך, משרד הבריאות ומכבי אש להתקנה בסביבה של ילדים ומבוגרים.

תרצו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות? צרו איתנו קשר!

הצהרת נגישות

האתר משמש למסחר ומכירת  פתרונות להגנה מפני נפילות מגובה אנחנו, חברת עזריאל ע.י סחר ושיווק בעמ, בשאיפה כי כל אדם זכאי לגלוש באתר ולהפיק ממנו

קרא עוד »

תנאי השימוש

תנאי השימוש מבוא 1.1.      ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המנוהל על ידי חברת מדיה דום אשר כתובתו SAFETYNET1.COM(להלן בהתאמה: ״האתר״ ו –  ״החברה״). 1.2.      מהות האתר

קרא עוד »

ממברנה

הממברנות משמשות כיום למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה (שטחים אסימטריים) וכל זאת ביחידה אחת. במצב זה ניתן להתאים את ההצללה

קרא עוד »

פגודות

פגודה היא מבנה קבוע בלתי פריק העומד בכל עונות השנה ומיועד להצללת שטחים מוגדרים כגון: גני ילדים, מגרשים/ מתקני משחק לילדים, מוסדות חינוך, ארגזי חול.

קרא עוד »